EN - FR  - NL

 

Under the constrcution

 

Musici die deelgenomen hebben aan het festival sinds 1995

PIANO

Abdel Rahman El Bacha

Alexander Paley

Arnon Erez

André De Groote

Boris Berezofsky

Brigitte Engerer

Daniel Blumenthal

Dalia Ouziel

David Lively

Emmanuel Strosser

Frank Braley

Huseyin Sermet

Jean-Claude Vanden Eynden

Jeremy Menuhin

Johan Schmidt

Laura Mikkola

Laurent Martin

Marianne Rubenstein

Muhiddin Dürrüoglu 

Orit Ouziel

Pascal Sigrist

Peter Frankl

Roberte Mamou

VIOOL

Alexeï Moshkov

Alyssa Margulis

Andrew Hardy

Charles Wieder

Constantin Bogdanas

Daniel Rubenstein

Florin Szigeti

Gil Sharon

Gordan Nikolitch

Hagaï Shaham

Jerrold Rubenstein

Liviu Prunaru

Marc Gothoni

Marina Chiche

Mihaela Martin

Mirjam Tschopp

Olivier Charlier

Paul Rosenthal

Peter Zazofsky

Philippe Koch

Prya Mitchell

Raphael Oleg

Saskia Lethiec

Sylvia Marcovici

Véronique Bogaert

Yaïr Benaïm

Yoshiko Araï

Yuzuko Horigome

ALTVIOOL

Daniel Rubenstein

Raphaël Aubry

Ron Ephrat

Vlad Bogdanas

Vladimir Mendelssohn

CELLO

Alexander Dmitriev

David Cohen

Dorel Fodoreanu

Franz Helmerson

Herre-Jan Stegenga

Hillel Zori

Luc Dewez

Luis Claret

Marc Coppey

Marie Hallynck

Micha Haran

Michel Strauss

Mirel Iancovici

Seppo Kimanen

CONTRABASS

Christian Vanderborght

Dimitar Ivanov

Koenraad Hofman

Micha Haran

Wolfgang Güttler

FLUIT

Marc Grauwels

Nozomi Kanda

Philipe Bernold

 

KLARINET

Darko Brlek

Michel Lethiec

Pascal Moraguès

 

HOBO
Joris Van Den Hauwe

Sylvain Cremers

 

FAGOT

Etienne Bouldreaut

Francis Pollet

 

HOORN

Francis Orval

ZANG

Dinah Bryan

Jeanette Thompson

José Van Dam

Lena Hoel

Ludovic de San

Marie-Nicole Lemieux

 

GLASS-HARMONICA

Thomas Bloch

 

HARP

Ingrid Procureur

Susanna Mildonian

 

VOORDRAGEN

Alain Carré

YOUNG ARTISTS PROGRAM

Adrien Tyberghein,

Contrabass

Alexandre Vandamme, Fagot

Clément Holvoet, altviool

Laurent Houque, viool

Manon Stassen, viool

Marta Costa Soares

Contrebass

Sophie Ackermann,

viool - altviool

ALSOOK

Wallonia Royal Chamber Orchestra – J-Fr. Chamberlan

Waterloo Chamber Orchestra – Dir. U. Waterlot

Les Solistes de Waterloo – Dir. U. Waterlot

Chœur Florilège – J. Detroze

Sharon Quartet - Quatuor Enesco - Duo Orit & Dalia Ouziel

Alexandre Debrus, cello - Alyssia Hondekijn, harp - Caridad Galindo, piano - Gergana Terziyska, double-bass - Ivo Haderman, horn - Jean-Pierre Dassonville, horn - Malaika Colard, cembalo

Mareike Schnitker, actress - Martine Visée, piano - Nadine Delsaux, piano -Nathalie Houtmann, recorder - Pierre Byland, actor - Ronald Van Spaendonck, clarinet - Sarah Charlier, viola - Thérèse-Marie Gilissen, viola - Tigran Maytesian, violin

HISTORIEK & Lijst van muzikanten die deelgenomen hebben aan het festival